O NAS

Abimex Sp. z o. o. jest firmą handlową i usługową działającą od 1990 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały, surowce i akcesoria dla przemysłu skórzanego z przeznaczeniem dla zakładów obuwniczych, kaletniczych  i garbarń. Ponadto oferujemy maszyny i części zamienne. Reprezentujemy wiodące firmy zagraniczne na polskim rynku w zakresie importu, jak również eksportujemy wiele naszych produktów. Sprowadzamy rozmaite materiały dostosowane do potrzeb rynkowych tak aby nasi klienci mogli wyprodukować produkt najwyższej jakości.

Ważną dziedziną naszej działalności jest produkcja wykrojników (również wielkoformatowych i osadzonych w sklejce) szeroko stosowanych przy wykrojach skór i innych materiałów.


Posiadamy nowoczesny park maszynowy dzięki czemu oferujemy róznego rodzaju usługi takie jak: cięcie i frezowanie różnego rodzaju materiałów na ploterze (cutter), cięcie wodą (waterjet), cięcie i grawerowanie laserem CO2, laminacja i perforacja skór i tkanin, usługowe wyrównywanie płyt.

W 2014 roku
otworzyliśmy punkt związany z usługami poligraficznymi. Oferujemy usługi zwiazane z drukiem cyfrowym małym i dużym formatem, wydrukami wielkoformatowymi CAD, drukiem solwentowym i innymi usługami reklamowymi.

Dotychczasowa i długoletnia współpraca z firmami branż: obuwniczej, kaletniczej poligraficznej i samochodowej pozwoliła nam na znakomite obeznanie ze specyfiką funkcjonowania wielu zakładów produkujących i umiejętne rozpoznawanie potrzeb klienta . Stosując zasadę „zawsze blisko klienta” troskliwą opieką otaczamy każdego naszego partnera, służąc czasem i pomocą.
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została wyróżniona Gazelą Biznesu w rankingu Pulsu Biznesu w 2003, 2007, 2008, 2011 oraz 2013 roku i tym samym firma Abimex została włączona do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktów handlowych. Oferujemy nasze produkty, usługi jak i również doświadczenie, solidność i pomoc.